Akce LuckyBox pro Galaxy A3 a Galaxy A5 pokračuje i dnes

Akce LuckyBox pro Galaxy A3 a Galaxy A5 pokračuje i dnes

Na začátku února jsme vás informovali o prodejní akci, v rámci které jste mohli ke Galaxy A3 či Galaxy A5 dostat krabičku LuckyBox s pseudonáhodným příslušenstvím. Pro velkých úspěch se Samsung rozhodl akci zopakovat, a to konkrétně dnes. Pokud v rámci dnešního dne pořídíte jeden ze zmiňovaných modelů na prodejnách Samsung v Praze (OC Chodov, OC Nový Smíchov) a v Brně (OC Olympia), dostanete LuckyBox za symbolickou 1 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Takto vypadá krabička s náhodným příslušenstvím Samsungu, ke Galaxy A3 nebo Galaxy A5 ji můžete v této valentýnské akci dostat za symbolickou korunu

Ve „šťastné krabici“ můžete najít sluchátka Level Over, Gear Circle, reproduktor Level Box, externí 3 100mAh baterii nebo univerzální držák do auta. V případě zájmu ale musíte být rychlí, protože je počet LuckyBoxů omezen třiceti kusy na každou prodejnu.

Témata článku: Samsung, Nákup a ceny, Příslušenství, Akce, Galaxy, Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy A3 (2016), Samsung Galaxy A3 Dual, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy A5 (2016)

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ředitel ČTÚ 13. 2. 2015 11:53:36
    Je to možné, LG G3 32 GB bílé se asi taky moc dobře prodává, když jde...
  • elef 13. 2. 2015 10:26:15
    Jinými slovy první akce byla propadák a zbyly jim krabice, tak to...
Určitě si přečtěte