Další „živé“ fotografie Samsungu Galaxy S8 v průhledném obalu [oživeno]

Na internetu se objevily další „živé“ fotografie Samsungu Galaxy S8. Tentokrát se jedná zřejmě o nejostřejší fotografie, které jsme doposud viděli. Stojí za nimi výrobce příslušenství, jehož průhledné pouzdro je vidět i na fotografiích. Výrobce si však, pod hrozbou sankcí ze strany Samsungu, přál zůstat v anonymitě.

Na fotkách tedy vidíme Galax yS8 v černé barevné variantě a to z různých úhlů pohledu. Pro úplnost jen dodáme, že telefon bude osazen USB-C i 3,5mm konektorem jack, tlačítko pro regulaci hlasitosti bude společné pro oba směry. V režimu Always On bude napevno zobrazeno čtvercové tlačítko Home, které poslouží k „oživení“ telefonu.

Včera jsme vás informovali o tom, že se „es osmičky“ začnou zřejmě prodávat 21. dubna. Podle @evleaks však dojde k odložení startu prodejů na 28. dubna, a to díky nedostatečným dodávkám 10nm čipsetů Snapdragon 835 a Exynos 8895, na kterých budou postaveny americké, resp. evropské, modely.

Zdroj SlashleaksTwitter


Oživeno 13:30: Do Galerie jsme přidali další snímky, na kterých je vidět Galaxy S8 po boku Galaxy S8+. Všimnout si můžeme i animovaného vzoru „hvězd“ na Always On displeji. Na displeji „es osmiček“ je nalepena ochranná fólie.

Zdroj Androidcentral

Témata článku: Samsung, Smartphony, Bixby, Zakřivený displej, AMOLED, Virtuální asistent, evleaks, Galaxy, Oční skener, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+

48 komentářů

Nejnovější komentáře

  • dalBorgo 8. 3. 2017 7:11:26
    Pro všechny kdo tu hodnotí tvrdost/odolnost displeje podle počtu Gorill...
  • Lukke 7. 3. 2017 19:16:27
    No to je humus ty šprc gumy. To si fakt někdo dobrovolně nasadí na...
  • jdu_blejt 7. 3. 2017 16:58:57
    nazdar moja S7 a vytaj moja S8:)
Určitě si přečtěte