@evleaks opět skóruje: tiskové rendery Samsungu Galaxy Note 8

Zhruba tři týdny zbývají do představení tabletofonu Galaxy Note 8 v New Yorku, a známý „leaker“ Evan Blass (alias @evleaks) na svém Twitteru publikoval několik tiskových fotografií připravovaného tabletofonu Galaxy Note 8.

Nejprve světu ukázal přední stranu Notu 8, kterou následně porovnal s Galaxy S8+. Nakonec jsme se dočkali i snímků se všech stran v černé a zlaté, u nichž nechyběla ani fotografie dotykového pera S Pen. Stylus poměrně výrazně připomíná pero použité u Galaxy Note 5, jeho konec tedy bude zřejmě opět „klikací“, takže pero před vytažením z telefonu nejprve trochu „povyskočí“. 

Klepněte pro větší obrázek
Samsung Galaxy Note 8 (podle @evleaks) ve dvou barevných variantách - černé a zlaté

Design připravovaného Note 8 odkazuje na letošní „es osmičky“, telefon je však větší, trochu více protažený a také o něco hranatější. Na zadní straně bude umístěn duální fotoaparát a zůstane zde i čtečka otisků prstů. Z jejího údajného přesunu pod displej tedy nakonec opravdu sešlo. Jak se vám líbí (zřejmě konečná) podoba Samsungu Galaxy Note 8?

Note 8 je jen začátek, koncem léta nás čeká záplava novinek:

Témata článku: Samsung, Smartphony, Duální fotoaparát, Spekulace, Čtečka otisků prstů, Bixby, AMOLED, USB-C, Stylus, Zvýšená odolnost, Virtuální asistent, Biometrie, 3,5mm jack, DeX, evleaks, Oční skener, Samsung Galaxy Note 8

16 komentářů

Nejnovější komentáře

  • apear 1. 8. 2017 22:34:50
    Mno, můžem si zabrečet v diskuzi (taky nejsem vůbec šťastnej z ohnutýho...
  • tomas.frogger 1. 8. 2017 15:01:18
    Stroj to bude asi i dobrý, nicméně ten design je hrozný.
  • bru7us 1. 8. 2017 13:08:41
    Fujtajxl :( Tak snad pristi rok....
Určitě si přečtěte