Mareš si plácl se Samsungem. Nejznámější český moderátor bude tváří Galaxy S8

Šuškalo se o tom už při představení Galaxy S8/S8+ na premiéře v Londýně, kam byl Leoš Mareš pozván společně s novináři. Nyní dohoda mezi Marešem a Samsungem získala konkrétnější obrysy a populární moderátor se opravdu stane tváří špičkových Samsungů.

Kampaň zastřešuje agentura AMI Digital, která minulý týden na Facebooku zveřejnila několik fotografií. Fotilo se u Karlova mostu s výhledem na Hradčany. Kampaň je určena primárně pro digitální kanály, tzn. sociální sítě. Tam je Mareš velmi aktivní, zejména na Instagramu už publikoval několik fotografií s Galaxy S8.

Najímání populárních osobností na propagaci smartphonů v Česku není žádnou novinkou. Velmi úspěšnou kampaň s Jaromírem Jágrem má za sebou Huawei. Pro letošní rok čínská firma poněkud rozmělnila pozornost mezi větší počet méně výrazných osobností k propagaci modelu P10. Asus a jeho Zenfony v minulosti zviditelňovala Simona Krainová.

Témata článku: Samsung, Reklama, Celebrity, Galaxy, Marketing, Kampaň, Leoš Mareš, Propagace, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • _John_Returns_ 19. 6. 2017 21:24:46
    Tvari ajfounu bude co? Podle originality a "smyslu pro humor" u teto firmy...
  • Kott02 19. 6. 2017 19:19:47
    Supr, poslední důvod proč si jej nezakoupit.
  • g-sus 19. 6. 2017 18:46:00
    Leos Mares - tvar Samsungu S8. Jo, to sedi:)
Určitě si přečtěte