„Olympijský“ Samsung Galaxy S III poslouží jako hotelová karta

„Olympijský“ Samsung Galaxy S III poslouží jako hotelová karta

Samsung, jakožto jeden z hlavních partnerů Olympijských Her, se v Londýně pustil do zajímavého experimentu. Pro čtyřicet VIP pokojů v hotelu Holiday Inn v městské části Stratford je nachystán Galaxy S III, který zastává roli hotelové karty a nejen to.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Samsungem Galaxy S III si v Londýně v hotelu Holiday Inn otevřete dveře nebo jím můžete na dálku ovládat televizi. V aplikaci se navíc zobrazují aktuality z právě probíhající olympiády.

Telefon slouží pro check-in a check-out, otevřete jím pokoj (pomocí NFC), objednáte si hotelové služby nebo jej můžete použít pro ovládání televize, osvětlení, klimatizace a audiovizuální techniky. Samsung na tomto řešení spolupracuje se společností Fingi a jedná se o vůbec první použití mobilu jakožto hotelové karty mimo Asii. Projekt navazuje na dřívější spolupráci zmiňovaných firem v Hotelu Aloft v Bangkoku, kde byl klíčovým modelem Samsung Galaxy S II.

Samsung se navíc pyšní poměrně jednoduchou integrací svého řešení do stávajících hotelových systémů. Plošné rozšíření v dohledné době neočekáváme, ale první vlaštovka vypadá více než povedeně.

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Technologie, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III, Karta


6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • House_MD 31. 7. 2012 14:30:27
    Naše Samsung TV funguje i s iPhonem. Stačí stáhnout aplikaci a připojit se...
  • hellwet 31. 7. 2012 14:05:05
    tiez ako technicky fanusik to vytam ale aj tiez si myslim, ze bude sranda...
  • Patrik Lukáč 31. 7. 2012 13:27:48
    Tohle taky velice rád uvítám, je to velký pokrok kupředu. (To bude smíchu...
Určitě si přečtěte