Samsung aktualizoval Galaxy S7 Edge. Přinášíme seznam změn

Samsung v ČR včera v podvečer začal distribuovat novou softwarovou aktualizaci pro model Galaxy S7 Edge. Nese označení G935FXXU1APEQ a k dispozici je zatím pro modely z volného trhu. Jaké jsou novinky?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aktualizace firmwaru u Samsungu Galaxy S7 Edge

Český seznam změn je tradičně velmi skoupý na detaily, takže si k popisu oprav musíme pomoci indickým seznamem změn. Ten je identický, ovšem ke každé opravě je připsáno alespoň několik dalších detailů. Mimo „vylepšení stability“ je první novinkou „vylepšení stability aplikace Fotoaparát“. Konkrétně to znamená opravu chyby, která se objevovala po natočení videa, kdy se občas stávalo, že hledáček nekontrolovatelně blikal. Další oprava se týká správných barevných tónů při zobrazení náhledů pořízených fotografií.

Aktualizace odstraňuje občasný problém s rozpoznáním připojených krytů. Ty mají totiž v nabídce Nastavení - Příslušenství často své specifické funkce. U krytu S View byla opravena chyba nemožnosti focení, pokud jste fotoaparát otevírali přímo ze zamykací obrazovky po otevření flipu. V neposlední řadě bylo vylepšeno zabezpečení, do telefonu byla aplikována červnová bezpečnostní aktualizace, o které jsme informovali v tomto článku.

Via Fonearena

Témata článku: Samsung, Software pro mobily, Galaxy, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 64GB, Samsung Galaxy S7 Active, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S7 Edge 64GB, Edge, Seznam, Občasný problém


11 komentářů

Nejnovější komentáře

  • jiří Ampapa 22. 6. 2016 17:47:46
    ano t mobile ma uz 14dni na obehu
  • Mobilier 22. 6. 2016 17:45:28
    Já mám taky edge z volného trhu a nic pořád
  • jack16 22. 6. 2016 15:36:47
    Zatím jen pro modely z volného trhu? Tmobile uz to ma venku alespoň 14...
Určitě si přečtěte