Samsung Dex Book: povedený koncept pojí dohromady S8, DeX a notebook

Znáte Samsung DeX, který z mobilu udělá počítač? Také vás už napadlo, že by to chtělo přenosnou verzi? Přesně to nám teď v podobě grafického konceptu servíruje Product & Interaction Design. Galaxy S8 se nevkládá do dokovací stanice, ale do jakéhosi notebooku. Prostor pro telefon je vyhrazen v místě, kde byste běžně očekávali blok numerických tlačítek. 

Koncept DeX Book je navržen jako 14" tablet s rozlišením 3 360 × 1 440 a poměrem stran 21:9. Laptop má displej, klávesnici, touchpad (popř. displej telefonu) a velkou baterii, protože v DeX Booku chybí disk, procesor, chladič, mechanika i grafická karta. Nabití notebooku signalizuje blikání diody, po rozevření se zpřístupní široký reproduktor na vnitřní straně „brady“.

První pohled na Samsung Galaxy S8:

Témata článku: Samsung, Smartphony, QWERTY, Bixby, Koncepty, USB-C, Baterie, DeX, Hlasové ovládání, Desktop, Continuum, Druhý displej, Konektor, Hybridy, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, První pohled, Notebook, Displej, Vnitřní strana, Grafická karta, Velká baterie, Product & AMP, Široký reproduktor, Poměr stran


Určitě si přečtěte