Samsung láká na „desktopový“ režim DeX dvěma novými reklamními spoty

Česká pobočka Samsungu vydala dvě krátké teaser videa, která lákají na režim Samsung DeX. Videa se dají považovat i za krátké reklamní spoty, které by se časem mohly objevit v televizi. Na jednom z videí je dokovací stanice DeX Station zaměňována za puk, na druhém zase za pudřenku... 

V rámci nové kampaně chce Samsung upozornit na možnosti režimu DeX, které po včerejším představení Galaxy Note 8 ještě narostly. V nové verzi DeXu se objevují klávesové zkratky, možnost roztáhnutí aplikací na výšku a na šířku displeje, rychlé přikládání příloh do e-mailů, přepracovaná aplikační nabídka či samostatná aplikace, ve které si můžete zorganizovat vaše mobilní hry.

Režim Samsung DeX v tuto chvíli funguje pouze na modelech Galaxy S8 a Galaxy S8+, brzy se k nim přidá nový tabletofon Galaxy Note 8. Pokud si novinku předobjednáte, jihokorejci zdarma přibalí dokovací stanici DeX, jejíž cena je v české distribuci stanovena na 3 490 Kč.

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Příslušenství, Mobilní hry, USB-C, DeX, Continuum, Desktop, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, PUK, Samostatná aplikace, Česká pobočka, Desktopový režim, Režim, DeX Station, Nový tabletofon


5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Rakija 25. 8. 2017 1:37:19
    Já zvažuju koupit si Note 8 právě kvůli této už relativně dobře funkční...
  • SIOGAN 25. 8. 2017 0:05:26
    ja se chci zbavit androidu na mobilu/tabletu a ne jeste ho pretahnout do...
  • Jarda.abc 24. 8. 2017 20:30:32
    Kdyby se raději připojovali k monitoru přes Bluetooth. Běžný Bluetooth...
Určitě si přečtěte

E-ink displej na zádech mobilu je skvělá věc. Proč se neprosadil?

E-ink displej na zádech mobilu je skvělá věc. Proč se neprosadil?

** Yota3 má AMOLED a E-ink. Bohužel také vysokou cenu ** Jaké výhody má integrovaný e-ink a proč radši zvolit příslušenství? ** Mobil pohltil řadu zařízení. Proč se to se nedaří se čtečkou knih?

24.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 11