Samsung Night: akce na Galaxy Beam a sleva na vybrané modely

Samsung Night: akce na Galaxy Beam a sleva na vybrané modely

Pondělní večer dne 6. srpna 2012 bude ve znamení Samsung Night. Česká pobočka Samsungu připravila ve spolupráci s obchodním řetězcem Mobil Pohotovost speciální akci, která se bude točit okolo Samsungu Galaxy Beam. Prvních 100 zájemců získá 100% bonus na výkup svého stávajícího telefonu. Na webu mp.cz si můžete zjistit výkupní cenu vašeho zařízení s tím, že na místě dostanete za telefon dvojnásobnou částku. O tu pak bude levnější Samsung Galaxy Beam.

Klepněte pro větší obrázek 
Leták ke kampani Samsung Night

Součástí večerní akce je i sleva na vybrané zařízení Samsung (konkrétně se jedná o Galaxy S III, Galaxy S II, Galaxy Ace 2, Galaxy Mini 2 a Galaxy Note) ve výši DPH. Konečné ceny těchto modelů můžete vidět na obrázku niže.

Klepněte pro větší obrázek 
Sleva ve výši DPH pro pětici smartphonů od Samsungu, např. Galaxy S III půjde zakoupit za 12 908 Kč.

Od každého modelu je připraveno 25 kusů, takže bude rozhodovat rychlost. Akce Samsung Night se odehraje v pondělí 6. srpna v prodejně Mobil Pohotovost na ulici Nádražní 116, Praha 5 mezi 21. a 24. hodinou. Již od 20:00 bude pořadí návštěvníků stanoveno pořadovým číslem. Každý zákazník může zakoupit za akční cenu pouze jeden přístroj.

Témata článku: Samsung, Akce, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy Beam, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III

27 komentářů

Nejnovější komentáře

  • martinsip 3. 8. 2012 21:29:48
    Sakra. Zase výhoda jen pro Prahu 5. A na Prahu 9 zase séřou. DISKRIMINACE....
  • rentuor 3. 8. 2012 17:09:46
    Chce to přečíst si podmínky, výkupní cena je limitovaná a akce platí jen...
  • radim.t 3. 8. 2012 15:21:27
    A jak to bude pokud dám do výkupu Iphone 4S 16Gb. To jako za něj dostanu...
Určitě si přečtěte