Samsung představí Note 8 koncem srpna. Prodávat se u nás začne v průběhu října

Všem spekulacím, ohledně termínu představení, je konec. Šéf mobilního Samsungu DJ Koh na setkání s novináři na Tchaj-wanu potvrdil, že tabletofon Galaxy Note 8 bude představen na samostatné akci. Ta se podle šéfa Samsungu uskuteční v New Yorku koncem srpna, a podle dřívějších spekulací jsou nejvážnějšími „kandidáty“ data 23. srpna či 26. srpna. Oproti loňskému Note 7 tak telefon nabere téměř měsíční zpoždění.

DJ Koh dodal, že Galaxy Note 8 se na trh dostane ve dvou vlnách. V rámci první vlny, hned začátkem září, se telefon dostane do Jižní Koreje, USA a Velké Británie. Ve zbytku světa, tedy i v ČR, mají být prodeje nového tabletofonu spuštěny v průběhu října.

Na podzimním mobilním trhu tak, jak již bývá zvykem, bude „velmi husto“. V době konání veletrhu IFA 2017 představí své top novinky i LG, Huawei, Lenovo a Sony. Na samostatné akci pak Apple ukáže světu i nové iPhony 8.

Zdroj Eprice

Apple iPhone 7 vs. Samsung Galaxy S8:

Témata článku: Samsung, Smartphony, IFA, Spekulace, Bixby, Voděodolnost, Zakřivený displej, AMOLED, USB-C, Zvýšená odolnost, Stylus, DeX, 3,5mm jack, Oční skener, Samsung Galaxy Note 8, DJ Koh, Note, Mobilní Samsung


3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mikino123x 17. 7. 2017 16:02:27
    Šéfom mobilnej divizie Samsungu je DJ? To su mi veci.
  • uni 17. 7. 2017 14:06:32
    Google na podzim neukáže nic?
  • Miroslav Bayer 17. 7. 2017 13:37:01
    Já si rád počkám. Už abych zase měl SPen.....
Určitě si přečtěte