Samsung zveřejnil prodejny, kde začne pozítří prodávat Galaxy S4

Samsung zveřejnil prodejny, kde začne pozítří prodávat Galaxy S4

Zájemci o nový Galaxy S4, kteří chtějí vlastnit vlajkový model Samsungu mezi prvními, už vědí, kam pro něj v sobotu 27. dubna vyrazit. Samsung zveřejnil seznam prodejen, ve kterých v rámci „synchronizovaného“ startu prodeje v 50 zemích světa bude možné Galaxy S4 zakoupit. Prvních 50 nakupujících dostane navíc originální příslušenství ke Galaxy S4 v hodnotě dva a půl tisíce korun jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek

Kdo se bude chtít stát jedním z prvních majitelů Galaxy S4, měl zamířit do jedné ze dvou českých nebo slovenských značkových prodejen Samsung: v Praze v OC Chodov, v Brně v OC Olympia, v Bratislavě v nákupním centru Central nebo v Košicích v nákupním centru Aupark. Pro 50 nejrychlejších zákazníků v každé ze čtyř prodejen je připraven exkluzivní balíček (vždy jeden kus na osobu) obsahující Samsung Galaxy S4 v černé nebo bílé barvě + originální flipový kryt s výřezem pro displej S View Cover + multimediální dokovací stanice, dohromady za cenu telefonu 16 999 Kč. Prodej bude zahájen v 10 hodin dopoledne.


Témata článku: Samsung, Smartphony, Nákup a ceny, Galaxy, Prodejny, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4-A

62 komentářů

Nejnovější komentáře

  • technikus 27. 4. 2013 11:03:22
    Vase reklama na Samsung S4 je klamava, nebot v Praze na Chodove byly na...
  • Ludek_II 26. 4. 2013 10:39:38
    Měl jsem Galaxy S I a II. Včera jsem si koupil v Comforu za devítku v akci...
  • yogobell 25. 4. 2013 23:06:21
    Libi se mi, jak z noveho galaxy delate ten sami povyk jako kdyz vysel...
Určitě si přečtěte