Samsungy řady Galaxy S8 dostaly podporu HDR při přehrávání z YouTube

Společně s novou verzí aplikace YouTube dorazila na modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ možnost přehrávat v režimu HDR (High Dynamic Range). Tablet Galaxy Tab S3 a „es osmičky“ sice přehrávání streamovaných HDR videí podporovaly již od svého představení, ovšem, zejména v ČR, bylo poměrně obtížné HDR obsah vůbec najít. 

Na YouTube je nově u „es osmiček“ k dispozici přehrávání HDR v maximálním rozlišení 1 440p s 60 fps. Pokud však máte nastaven Střední úsporný režim nebo ručně sníženo rozlišení displeje, bude dostupným maximem 1 080p, resp. 720p. Aplikace YouTube totiž při startu zjišťuje své rozlišení a podle toho nabídne přehrávané rozlišení. Včera jsme vás informovali o podpoře HDR u Sony Xperia XZ Premium, a to až v rozlišení 4K s 60 fps.

Kde hledat HDR obsah:

Témata článku: Samsung, Android, Mobilní aplikace, Xperia, YouTube, HDR, Update, Podpora, Netflix, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Přehrávání, Dostupné maximum, Česká republika, Maximální rozlišení, FPS, HDR obsah, Rozlišení, Nová verze, Osmička, High Dynamic Range


3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • carda21 12. 9. 2017 19:55:22
    A k čemu to je když část obrazu videa je ořezaný a schovaný v tom zaoblení...
Určitě si přečtěte

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

** Názory na iPhone X se různí od adorace po nenávist ** Dnes pro vás máme velmi negativní názor zklamaného fanouška ** Připravte se, bude to bolet. Co všechno je na iPhonu X špatně?

Včera | Vojáček Jiří | 203

Jak se zbavit předinstalovaných aplikací

Jak se zbavit předinstalovaných aplikací

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 2