Skvělá zprava. V ČR se bude prodávat Dual SIM verzi Samsungu Galaxy S8+

Na oficiálním e-shopu českého Samsungu se objevila novinka, kterou na našem území čekal jen málokdo. Jihokorejci totiž začnou na českém trhu prodávat dvousimkovou variantu Galaxy S8+ (recenze zde). V současné době přijímá e-shop předobjednávky, a to na černou variantu Midnight Black. 

Samsung sice již několik let na našem trhu prodává dvousimkové modely, vždy se však jednalo o zástupce nižší třídy. V případě nejvybavenějších modelů řady Galaxy S a Galaxy Note se k nám odjakživa dostávaly pouze jednosimkové varianty. Dual SIMy se prodávaly převážně v Asii. Ale nyní nastává obrat - oficiální e-shop Samsungu bude Dual SIM verzi Galaxy S8+ nabízet exkluzivně. V jiných řetězcích k mání nebude.

Klepněte pro větší obrázek
Dual SIM verze Samsungu řady Galaxy S? „Es osmička“ je v ČR průkopníkem

A teď to nejdůležitější. Cena Dual SIM verze zůstává stejná jako u jednosimkové varianty, tj. 24 999 Kč. Do prodeje se telefon dostane 26. června, případní zájemci si jej mohou již nyní předobjednat.

Zdroj Obchod-Samsung

Témata článku: Samsung, Android, IP68, Smartphony, Bezrámečkový displej, DualSIM, Ostatní, Nákup a ceny, Bixby, AMOLED, Zakřivený displej, USB-C, Zvýšená odolnost, Hlasový asistent, DeX, 3,5mm jack, Uživatelské prostředí, Galaxy, Oční skener, Barvy, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, SIM, Dual Sim, Osmička

17 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Rakija 25. 6. 2017 21:33:10
    České zastoupení Samsungu má asi filosofii, že čím je země chudší, tím...
  • Fre ddy 24. 6. 2017 15:58:52
    Já su tak šťastný, že nevím kde mám tužku.. NOKIA - to teprve bude loď!
  • Gesar 23. 6. 2017 11:51:56
    Pokud by ho někdo chtěl nový za cca 17000,- tak může objednat...
Určitě si přečtěte