Vyzkoušeli jsme pouzdra Moschino pro Galaxy S5: odlište se symboly

Samsung v uplynulém týdnu uvedl do prodeje stylová pouzdra pro Galaxy S5, pod která se podepsaly světové módní značky Moschino a Nicholas Kirkwood. Celá sada obsahuje sedm různých flipových pouzder, do redakce nám dorazila na vyzkoušení první čtveřice, konkrétně se jedná o dvě zelená a dvě bílá pouzdra potištěná grafikou a symboly.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pouzdro Moschino v bílé barvě se symbolem srdce, do kapsy na vnitřní straně můžete zastrčit platební kartu 

Pouzdra jsou vyrobena z naomak kvalitní koženky, které je prošita po celém svém obvodu. Na zadní straně pokrývá koženka plastový zadní kryt, který je z vnitřní strany obohacen o voděodolnou membránu, takže se i s nasazeným flipovým pouzdrem nemusíte tolik obávat případné vlhkosti. Kryt je dále opatřen kontaktem, který dosedne na protikus v bateriovém prostoru, stará se o to, aby se při odklopení flipu automaticky odemknul displej, pokud máte nastaveno nezabezpečeně odemknutí pouze na přejetí prstu.  

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Srdce Moschino v zelené barvě

Čelná strana je ve své horní i spodní části dostatečně vyztužena, v horní je umístěn výřez pro reproduktor nad displejem, takže můžete s pouzder volat i v zavřeném stavu, protože mikrofon na spodní hraně není nikterak utlumen. Hovor je ale stejně nejprve třeba přijmout po odklopení flipu, pokud jej však poté zavřete, můžete dál nerušeně pokračovat v hovoru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Bílý kryt se symboly míru navrhlo opět designové studio Moschino

Na spodní části vnitřního flipu je umístěn výřez pro klávesu Home, takže se flip v zavřeném stavu přiloží až na displej a kryt tak nemá tendenci „cestovat‟ po displeji. Spoj flipu a zadní hrany je poměrně masivní, v místě regulátorů hlasitosti je však ztenčen, aby bylo možné klávesy i přes kryt pohodlně ovládat. Zamykací tlačítko na pravé straně není flipem nijak dotčeno. Díky vícevrstvému zadnímu krytu je čočka fotoaparátu trochu zapuštěna pod okolní povrch, výrazněji je pak utopen senzor srdečního tepu, měření však probíhá bez větších zádrhelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Poslední testované pouzdro pochází ze studia Nicholas Kirkwood, u všech pouzder je na vnitřní straně přítomna voděodolná membrána

Na vnitřní části flipu je mimo podpisu designového studia umístěna kapsa, do které vměstnáte platební kartu, občanku nebo řidičák. Dostat do ní můžete s obtížemi i dvě plastové karty, ovšem z dlouhodobého hlediska hrozí její protržení, protože na to není stavěná. Na druhou stranu se do ní vejde několik standardních vizitek.

Pouzdra Moschino a Nicholas Kirkwood jsou určena pro ty, kteří se chtějí odlišovat a neváhají si za to připlatit. Doporučená cena pouzder na volném trhu je stanovena na 1 399 Kč. Alternativou bude základní paleta levnějších flipových pouzder, S-View a S-View s bezdrátovým nabíjením, které jsme testovali v tomto článku


 

Témata článku: Samsung, Příslušenství, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S5

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • FatalError.cz 11. 6. 2014 12:35:51
    Docela by me zajmalo kolik se takovej pouzder proda treba za mesic. Da se...
  • XarCzech 11. 6. 2014 12:14:13
    Teda to je něco kryt na mobil ........ Hlavně že něco na píšeme o...
  • j.x.e 11. 6. 2014 11:43:21
    to je hroznej hegeš
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1

Jak vybrat chytré hodinky

Jak vybrat chytré hodinky

** Trvalo to, ale chytré hodinky našly své místo na trhu. ** Výběr je překvapivě široký. ** Zvážit musíte cenu, funkce a výdrž baterie. Rozdíly jsou zcela zásadní.

14.  7.  2017 | Kůžel Filip | 43

Tyto chytré hodinky nemusíte dávat na nabíječku. Dobijí se samy díky pohybu ruky

Tyto chytré hodinky nemusíte dávat na nabíječku. Dobijí se samy díky pohybu ruky

** Nový typ hodinek se chlubí tím, že je nebudete muset připojovat k nabíječce ** Nabíjení probíhá pomocí známého principu kinetické energie ** Stačí ale tato technologie na chod chytrých hodinek?

10.  7.  2017 | Javůrek Karel | 10

Powerbanky nemusí být nudné. Tady máte čtyři, které se vymykají

Powerbanky nemusí být nudné. Tady máte čtyři, které se vymykají

** Varta je odolná, iGet má praktickou přísavku. ** AVACOM indikuje rychlé nabíjení. ** CellularLine ukazuje stav nabití v procentech.

9.  7.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 17