Další úniky informací ke Galaxy Fold 2. Známe koncovou cenu i počet foťáků!

Ross Young, ředitel firmy Display Supply Chain Consultants, minulý týden po únicích týkajících se Samsungu Galaxy Fold 2 přislíbil další várku informací. A tak se také stalo. Na zádech druhé generace Foldu máme podle jeho vyjádření očekávat trojitý fotoaparát. Hlavní 12MPx snímač s duální optickou stabilizací doplní 16MPx širokáč a 64MPx teleobjektiv, opět s podporou OIS.

Ross Young zmiňuje i koncovou cenu budoucí skládačky mezi 1 780 až 1 980 dolary, což při současném kurzu dělá 44 600 - 50 tisíc korun. Jako nejpravděpodobnější se jeví cena okolo 1 880 dolarů, tj. zhruba 47 tisíc Kč, která by mohla o něco více podpořit prodeje, než aktuální cena 57 990 Kč za Galaxy Fold. Ten se sice začal prodávat o čtyři tisíce levněji, ovšem po nástupu epidemie COVID-19 se pod jeho zdražení podepsala slabá koruna. V rámci hardwarové výbavy nemá „dvojce“ chybět pero S Pen ani podpora 5G, která u verze prodávané v Česku chybí.

Na očekávaném datu oficiálního představení se nic nemění, tabletofon má být oznámen v srpnu spolu s řadou Galaxy Note20. Do prodeje by se tak mohl dostat již v průběhu září.

Zdroj Twitter

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou od základu vymyšlené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku bude opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Diskuze (9) Další článek: Huawei dá slevu 20 % na opravu vybraných zařízení. Doprava do servisu je v květnu zdarma

Témata článku: Samsung, 5G, OIS, Spekulace, Stylus, Skládací displej, Twitter, Druhý displej, Skládací konstrukce, UTG, Únik, Ross Young, Únik informací, Koncová cena, Česká republika, Foťák, DSCC, Galaxy Fold Galaxy, Price, PenUrčitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107