Hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 brzy změří Vo2 MAX a detekují pády

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 brzy dostanou firmwarovou aktualizaci, která do nich přinese některé funkce z řady Galaxy Watch 3. Hlavní novinkou je měření VO2 MAX, což značí maximální objem kyslíku, který jste schopni využít při jakékoliv fyzické aktivitě. K tomu se nyní přidávají i detailnější běžecké statistiky.

Dalším doplňkem bude detekce pádů. Jakmile je detekován pád, hodinky nabídnou možnost odeslat SOS notifikaci vybraným kontaktům. A to hodinky učiní i tehdy, když k tomu od svého nositele nedostanou žádný pokyn. Hodinky budou nově v barevně odlišených bublinách textových chatů zobrazovat emotikony a náhledy fotografií. Dalším přídavkem jsou navrhované rychlé odpovědi (tzv. Smart Reply), automatické sdílení screenshotů z hodinek do připojeného telefonu nebo ještě rychlejší přístup k hudebním playlistům v telefonu.

Samsung přesný harmonogram aktualizace nepotvrdil, víme jen to, že na hodinky nový update dorazí „velmi brzy“.

Redakční představení hodinek Galaxy Watch Active2:

Zdroj Samsung News

Diskuze (10) Další článek: Microsoft ukazuje, jak nejlépe využít dva displeje skládacího hybridu Surface Duo

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch 3, Chytré hodinky, Galaxy Watch, Hodinky, Aktualizace softwaru, Měření, Tizen, Watch Active 2, Sos, Telefon, Pád, Samsung News, AktualizaceUrčitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 130