Life Unstoppable. Samsung na 2. září připravuje další akci plnou novinek

Life Unstoppable. Samsung na 2. září připravuje další akci plnou novinek

Není to ještě ani měsíc, co nás Samsung na virtuální akci Galaxy Unpacked zahltil novinkami, a už má Samsung v rukávu další tiskovou konferenci. Ponese název Life Unstoppable, a bude se jednat o tradiční tiskovou konferenci, na kterou jsme zvyklí v předvečer startu mobilního veletrhu IFA v Berlíně. Protože je však účast na letošním veletrhu IFA dost výrazně omezená, bude i tato tisková akce ryze virtuální záležitostí bez přímého přístupu k představeným novinkám.

Veletrh IFA se zabývá spotřební elektronikou jako takovou, ovšem Samsung v tiskové zprávě uvádí, že se můžeme těšit na premiéry v segmentu televizí, domácích spotřebičů a také mobilních zařízení. Tisková konference odstartuje 2. září v 10:00 středoevropského času, a i přesto, že se bude jednat o virtuální 45minutovou akci, měli bychom mít možnost si nové produkty alespoň virtuálně vyzkoušet prostřednictvím webového prohlížeče. Jak toho chce Samsung dosáhnout, nám v tuto chvíli není úplně moc dobře jasné, každopádně po skončení akce se u nás na webu dočtete o všech představených novinkách.

Via Samsung News

Váš názor Další článek: LG představí elektronický respirátor. Vzduch vyčistí při nádechu i výdechu

Témata článku: Samsung, Akce, Galaxy, IFA, Tisková konference, Premiéra, Veletrhy, Novinka, Samsung News, Berlín, Veletrh, Galaxy Unpacked, Představená novinka, Plná novinkaUrčitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

RECENZE: Xiaomi Mi 10 Pro – vysoké sebevědomí s neveselým koncem

RECENZE: Xiaomi Mi 10 Pro – vysoké sebevědomí s neveselým koncem

** Má nejlepší možnou výbavu a špičkový fotoparát ** Hodit se bude rychlé dobíjení i 50× zoom ** Vše kazí vysoká cena, která pro telefon znamenala konec

Martin Miksa | 39