Moc se o tom nemluví. Sledujte reklamy v Samsung Global Goals a pomozte planetě

Samsung do Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ integroval velmi zajímavou aplikaci, kterou si však můžete stáhnout i samostatně z Google Play. Jedná se o aplikaci Samsung Global Goals, která má za cíl informovat o vytyčených sedmnácti cílech udržitelného rozvoje do roku 2030 dle OSN, které mají pomoci k tomu, abychom se na planetě Zemi měli o něco lépe.

Aplikace v první řadě plní edukační účel, u každého se sedmnácti cílů se dozvíte aktuální situaci, která je mnohdy velmi špatná. Např. od začátku průmyslové revoluce jsou oceány o 26 % kyselejší, 22 % zvířecích druhů hrozí vyhynutí a 66 milionů dětí po celém světě chodí na základní školu s pocitem hladu, jen v Africe je to 23 milionů dětí!. Podobných informací a statistik je aplikace doslova protkána.

Sledujte reklamy a přispějte na vybrané globální cíle OSN:

Nedílnou součástí aplikace je možnost darovat finanční prostředky. A nic vás to nebude stát. Přímo v aplikaci se zobrazují reklamy, kterými vyděláváte haléře a koruny na dobrou věc, a pokud budete chtít, reklamy se vám budou zobrazovat i na lockscreenu, ovšem pouze při nabíjení. Za reklamami stojí Google AdMob a Facebook Audience Network, kteří shromažďují data z vašeho telefonu pro přizpůsobené reklamy. Aplikace je však transparentní, protokol sesbíraných dat si můžete prohlédnout, případně jej nechat odstranit.

Představení smartphonů řady Galaxy Note10:

Z reklam vydělané koruny pak můžete věnovat na financování vámi vybraných globálních cílů. A pokud chcete, můžete OSN přispět napřímo, a to vybranou částkou v dolarech. Pokud aplikaci Samsung Global Goals v telefonu nemáte, můžete si ji stáhnout z Google Play. Mezi další podporované telefony patří třeba loňský Galaxy Note 9 a celé řada Galaxy S10. V době psaní článku má aplikace hodnocení 4,9/5 a, až na podpůrná videa, je samozřejmě v češtině.

Diskuze (3) Další článek: Známe ceny originálních obalů a pouzder pro Samsung Galaxy Note10 a Note10+

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Ostatní, Aplikace, Galaxy, Google Play, Reklama, Globální cíl, Planeta, Země, Milión dětí, Afrika, CílUrčitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 127

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

** Tohle je vrchol mezi sportovními hodinkami. ** Forerunner 945 umí prakticky vše, co se sportovního měření týká. ** Navíc jsou lehké a potěší i výdrž kolem 30 hodin při zapnuté GPS.

Pavel Tomek | 24

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

** Všudepřítomný důraz kladený na fotoaparát se opět vyplácí ** Po úspěchu top modelů nasadil P30 Lite sebevědomou cenovku ** I přes některé nedostatky se, myslím, bude prodávat o sto šest

Jakub Vrbacký | 50