První trailer na akci Galaxy Unpacked zmiňuje pět nových mobilních zařízení

Samsung na svém blogu publikoval první teaser k akci Galaxy Unpacked 2020, na které bude 5. srpna představena spousta mobilních novinek. Kvůli koronavirové pandemii se vůbec poprvé nebude jednat o akci za účasti novinářů, ale představení takto velkého rozsahu proběhne pouze online, a to přímo ze Samsung Digital City v jihokorejském Suwonu. A sám jihokorejský výrobce ve videu dost výrazně napovídá, na jaké modely se můžeme těšit.

V závěru videa můžeme vidět siluety hned pěti chystaných novinek. Při pohledu zleva se jedná o siluetu Galaxy Tab S7, sluchátek Galaxy Buds Live, hodinek Galaxy Watch 3, skládacího hybridu Galaxy Z Fold 2 a také tabletofonu Galaxy Note20. Samsung chce v živém přenosu ukázat něco speciálního, a tak se bude soustředit na „dosud nevyřčené příběhy vývojářů, designérů a inovátorů“. Ukáže Samsung zákulisní pohled do své centrály nebo snad dá nahlédnout do historie vývoje a na samotnou výrobu některé z novinek? 

Trailer na představovací akci Galaxy Unpacked 2020:

Váš názor Další článek: Antutu ví, jak vybavené smartphony používáme. Android 10 už běží na více než polovině

Témata článku: Samsung, Tablety, Smartphony, Galaxy, Chytré hodinky, Galaxy Watch, Spekulace, Akce, Aktivní potlačení hluku, Skládací displej, Hybridy, Premiéra, Tisková konference, Zcela bezdrátová sluchátka, Galaxy Buds Live, Skládací konstrukce, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Z Fold 2, Samsung Digital City, Suwonu, Mobilní zařízení, Trajler, Galaxy Unpacked, Digital CityUrčitě si přečtěte