Samsung Galaxy S20 dostane novou barvu. Ke stávajícímu triu se přidá bílá

Samsung začne v Česku v horizontu čtrnácti dní prodávat základní model řady Galaxy S20 v nové barevné variantě Cloud White. Bílá tak doplní stávající barevné varianty - šedou (Cosmic Gray), modrou (Cloud Blue) a růžovou (Cloud Pink). Smartphone tak bude k dostání celkem ve čtyřech barevných odstínech, cena bílé barevné varianty bude stejná jako u ostatních barev, tj. 22 990 Kč.

O dostupnosti nové barvy pro „plusovou“ variantu se zatím nehovoří, její případnou existenci vyloučit nelze, rozhodně ale není na pořadu dne. Galaxy S20+ je v současné době v Česku k dostání v šedé (Cosmic Gray) a modré (Cloud Blue). Nejvýkonnější Galaxy S20 Ultra se prodává v šedé a černé barevné variantě. Recenzi Galaxy S20 Ultra si můžete přečíst zde.

Představení trojice modelů řady Galaxy S20:

Samsung Galaxy S20 nabízí za ceny od do .
Diskuze (5) Další článek: Apple nechce, abyste se doma nudili. Nabízí originální pořady v rámci Apple TV+ zdarma

Témata článku: Samsung, Android 10, Smartphony, One UI 2.1, Galaxy, USB-C, Exynos, 120 Hz, Barvy, Trojitý fotoaparát, Dynamic AMOLED, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Cloud Blue, Trio, Model řady, Česká republika, Barevná varianta, Varianta, Pořad dne, Barva, Nová barva, Cosmic GrayUrčitě si přečtěte