Samsung KX: jihokorejci v Londýně otevřeli showroom na 2 km čtverečních!

Samsung dnes v Londýně otevřel obří showroom, kde si zájemci mohou vyzkoušet aktuální a chystané produkty a služby. „Zážitkové“ centrum se nazývá Samsung KX a najdete jej v londýnské čtvrti King's Cross, konkrétně v nákupním centru Coal Drops Yard. Showroom, jehož stavba začala již před dvěma lety, má rozloho necelé dva kilometry čtvereční! Podobná centra Samsung už stojí po celém světě, najdeme jen např. v New Yorku, Buenos Aires, Bengaluru nebo v Paříži.

Představení centra Samsung KX:

Samsung KX má oproti běžným „zážitkům“ v obchodech nabídnout daleko více. Podle Samsungu se jedná o místo, kde se něco naučíte, vyzkoušíte technologické novinky, namixujete hudbu nebo si zahrajte hry. Hlavními atrakcemi jsou interaktivní „experience zóny“. Koncept Digital Cocpit vám ukáže budoucnost autonomního řízení vozidel, Galaxy Graffiti zase přemění Galaxy S10 ve virtuální sprej. Expozice DJ Galaxy vás naučí skládat hudbu na mobilu, součástí Samsung KX je i nespočet ukázek virtuální reality v brýlích Gear VR.

V centru se budou pořádat přednášky různého zaměření, v kavárně si můžete dát občerstvení, příp. se můžete jen tak usadit do stylizovaných kulis, které budou zaplněny produkty chytré domácnosti, stojany se smartphony k vyzkoušení nebo se sluchátky AKG, na nichž si můžete pustit oblíbené interprety. Součástí centra je i oddělení podpory, které vám pomůže s nastavením diagnostikou či s opravami smartphonů. Centrum plánuje i speciální akce, které budou s předstihem zveřejněny na jeho oficiálních webových stránkách. Na webu najdete i informace o stálých expozicích.

V současné době je zde v plánu cvičení jógy, ochutnávání likérů či lekce focení se Samsungem Galaxy S10. Vše se tedy nutně nemusí točit jen okolo technologií. A nás může hřát fakt, že to do Londýna od nás není až tak daleko. Centrum Samsung KX bude při návštěvě Lodnýna zcela jistě dost neotřelým technologickým zážitkem.

Diskuze (7) Další článek: Asus VivoWatch SP jsou hodinky s unikátním seznamem senzorů a funkcí. Změří i krevní tlak

Témata článku: Samsung, Ostatní, Galaxy, Chytrá domácnost, AKG, Zákaznický servis, Showroom, Multimédia, Paříž, Jihokorejec, Centrum, Nespočet, Buenos Aires, Londýn, New YorkUrčitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 27

RECENZE: Motorola One Vision – Android One v protáhlém provedení

RECENZE: Motorola One Vision – Android One v protáhlém provedení

** Průstřel zabírá zbytečně moc místa, výřez by byl lepší ** Na střední třídu více než štědré úložiště a podpora paměťovek navrch ** Ve všech směrech vyvážený telefon boduje cenou a Androidem One

Martin Herodek | 31

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 127

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7