Samsung odstartoval betu One UI 3. Do mobilů se dostane s Androidem 11

Samsung odstartoval betu One UI 3. Do mobilů se dostane s Androidem 11

Společně se startem aktualizací na Android 11 pro Pixely dostali zelenou i ostatní výrobci, kteří rozjíždějí veřejné a neveřejné betaverze svých systémových ROM postavených na Androidu 11. Samsung společně s Androidem 11 pošle do mobilů i novou verzi grafické nadstavby One UI 3, a na svém webu odhalil detaily blížícího se beta testování. Samsung jej zpřístupní v Jižní Koreji, USA, Číně, Německu, ve Velké Británii a také v Polsku.

Registrace pro zařazení do betaverze je zatím zpřístupněna pouze pro vývojáře, kteří si mohou na nové verzi systému vyzkoušet své aplikace. V rámci bety se aktuálně počítá s modely Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra, a to v LTE i 5G variantách. Do bety bude zřejmě časem zařazena i řada Galaxy Note20, ovšem až tehdy, jakmile vývojářské testování přejde do veřejné fáze, ke které se bude moci ve výše uvedených zemích přihlásit i běžná veřejnost. Jaké novinky přinese One UI 3, zatím není známo, bližší detaily by měly být známy, jakmile se vývojáři zařazení do programu betatestování podělí o své první dojmy.

Zdroj Samsung Developers

Diskuze (2) Další článek: Mobil pozná, že jste opilí. Prozradí vás akcelerometr a vrávoravá chůze

Témata článku: Samsung, Android, Smartphony, Android 11, Galaxy, Čína, One UI, Beta, USA, Polsko, One UI 3, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Velká Británie, Nová verze, Jižní Korea, Mobil, Betaverze, Samsung Developers, NěmeckoUrčitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107