Samsung spojí síly s Hvězdnými válkami. Galaxy a předaleká galaxie jedním světem budou

Samsung spojí síly s Hvězdnými válkami. Galaxy a předaleká galaxie jedním světem budou

Samsung oznámil speciální vánoční spolupráci se studiem Lucasfilm. Do kin se chystá závěrečný devátý díl ságy Hvězdné války s podtitulem Vzestup Skywalkera. Každý film zahajuje známá věta „Kdysi dávno v předaleké galaxii...“ A shodou okolností také Samsung má také svoji vlastní galaxii produktů – konkrétně rodinu smartphonů, tabletů a chytrého příslušenství Samsung Galaxy.

V rámci této spolupráce dojde k pomyslnému spojení dvou galaxií – předaleké galaxie a Samsung Galaxy. Samsung a Star Wars zahajují společnou kampaň videem, v němž vystupuje v pes, jenž se nápadně podobá ikonické postavě Hvězdných válek – Chewbaccovi. Další známou postavu poznají fanoušci Hvězdných válek na samém konci videa. Příběh filmové kampaně je o rodině, která spolu komunikuje pomocí nejrůznějších přístrojů řady Galaxy, aby si splnila své vánoční sny.

Další podrobnosti oznámené spolupráce v tuto chvíli neznáme, ale dokážeme si představit, že by Samsung mohl do budoucna vyrobit například speciální limitovanou edici některého ze svých zařízení nebo originální příslušenství s tematikou Hvězdných válek. V první půlce tohoto roku představil výrobce v podobné kampani kolekci krytů s tematikou filmů studia Marvel pro rodinu smartphonů Samsung Galaxy S10.

Diskuze (4) Další článek: HTC Desire 19s: pomůže levnější Android tchajwanskému výrobci zpět na výsluní?

Témata článku: Samsung, Příslušenství, Marketing, Kampaň, Propagace, Galaxie, Lucasfilm, Hvězdné války, Vzestup Skywalkera, Star Wars, Marvel, SílUrčitě si přečtěte

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

** Google s několikaměsíční prodlevou konečně oznámil Pixel 4a ** Novinka dostala stejný fotoaparát, jaký má výrazně dražší Pixel 4 ** Přímý konkurent iPhonu SE (2020) však bude stát jen 9 tisíc Kč

Martin Chroust | 63

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107