Samsung spustil laserovou show na Tančící dům v Praze. Zve na premiéru Galaxy S10

Odhalení nové řady Galaxy S10 a také smartphonu se skládací konstrukcí je otázkou několika hodin. Samsung si pronajal nejlukrativnější plochy ve světových metropolích, kde pomocí světelných panelů a billboardů láká na nejnovější smartphony.

V Praze jako projekční plocha slouží známý Tančící dům na Jiráskově náměstí.  Laserová show probíhá od včerejšího večera až do pátku 22. února. Ve středu se po uvedení novinek ve 20:30 hodin se grafika obmění. Vedle uvedení 10. generace vlajkové smartphonové řady Galaxy S si korejský Samsung Electronics letos připomíná 50. výročí od svého založení.

„Letošní rok je pro Samsung opravdu významný. Proto jsme se rozhodli v týdnu příchodu naší jubilejní vlajkové lodi s fanoušky a obyvateli hlavního města událost oslavit tímto netradičním způsobem a na pár dní změnit vizáž ikony Prahy,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Diskuze (8) Další článek: K úplnosti krůček chybí. Apple Pay Cash si v Česku neaktivujete

Témata článku: Samsung, Galaxy, Kampaň, Marketing, Propagace, Samsung Galaxy S10, Sam, Tereza Vránková, Uvedení, Galaxy s, Samsung Electronics, Praha, Dům, Show, Tančící důmUrčitě si přečtěte

Samsung Galaxy Note 10: Legendární náčrtník se rozdvojil a dostal duhová záda

Samsung Galaxy Note 10: Legendární náčrtník se rozdvojil a dostal duhová záda

** Samsung představil dva modely řady Galaxy Note 10 ** „Náčrtník“ dostal chytřejší S Pen, displej s průstřelem i ToF kameru ** Éra 3,5mm jacku končí, základní Note 10 nemá ani slot pro microSD.

Martin Chroust, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 157

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128