Samsung UV Sterilizer je nová bezdrátová nabíječka s dezinfekčním bonusem

Samsung v Thajsku představil velmi netradiční příslušenství, pod jehož existenci se podepsala pandemie koronaviru. Krabička s názvem UV Steriliser (GP-TOU020SABWW) s rozměry 228 × 128 × 49 mm slouží k bezdrátovému dobíjení hodinek, telefonu nebo bezdrátových sluchátek. Všechny vložené objekty jsou zároveň při dobíjení na 99 % vydezinfikovány UV světlem. Na vnější straně krabičky je vidět jedno spouštěcí tlačítko a notifikační dioda, která informuje o dokončeném nabíjení a úspěšné desinfekci. 

Do krabičky UV Steriliser můžete navíc umístit i různé další objekty, např. sluneční brýle, které UV záření zbaví nežádoucích bakterií. Krabička je dostupná pouze v Thajsku a to za 1 590 bahtů, což dělá zhruba 1 200 Kč. Dezinfekční krabička je nabízena pouze v bílé barevné variantě. O dostupnosti v dalších částech světa v tuto chvíli nemáme žádné informace.

Zdroj Samsung Thailand

Diskuze (4) Další článek: MagBak Halo je dezinfekční čistička na smartphony. Zničí bakterie i koronavirus

Témata článku: Samsung, Smartphony, Chytré hodinky, Bezdrátové nabíjení, Příslušenství, Bonus, Nabíjecí podložka, Bakterie, Krabička, Nabíječka, Dobíjení, ThajskoUrčitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

** Samsung Galaxy M21 nabízí zajímavý poměr výkon/cena ** Telefon vsází zejména na AMOLED displej a obří akumulátor ** 6 000 mAh baterie je papírově obrovská, v praxi však výdrž nijak závratně neprodlouží

Martin Chroust | 39