Samsung vystavuje Galaxy Fold na svých brandstorech. Můžete si jej vyzkoušet

Samsung začátkem prosince potvrdil brzké prodeje skládacího hybridu Galaxy Fold v Česku. A vy se na něj od soboty 7. prosince můžete přijít podívat do značkových prodejen Samsungu po celé ČR. Konkrétně se jedná o tyto brandstory:

  • Samsung značková prodejna Praha – Westfield Chodov
  • Samsung značková prodejna Praha – OC Nový Smíchov
  • Samsung značková prodejna Praha – Palladium
  • Samsung značková prodejna Praha – Centrum Černý Most
  • Samsung značková prodejna Brno – OC Olympia
  • Samsung značková prodejna Plzeň – OC Olympia
  • Samsung značková prodejna Ostrava – Forum Nová Karolina
  • Samsung značková prodejna Futurum Hradec Králové

Galaxy Fold je sice skryt ve skleněném válci, na požádání vám jej však prodejce vytáhne a ukáže ty nejzajímavější detaily, novinky a funkce skládacího hybridu od Samsungu. Pod dohledem si pak budete moci Galaxy Fold osahat a vyzkoušet i vy sami - ostatně stejný přístup praktikoval Samsung i na veletrzích, kde byl Galaxy Fold k dispozici novinářům.

Samsung Galaxy Fold se na českém trhu prodává v černé a stříbrné variantě, a to v LTE verzi postavené na Snapdragonu 855 a 12GB RAM. Interní úložiště má kapacitu 512 GB. V základní krabici jsou spolu s telefonem sluchátka Galaxy Buds i ochranný kryt z odolných aramidových vláken. V ceně 53 999 Kč je i bezplatné roční pojištění na jednu pojistnou událost se spoluúčastí 3 399 Kč. Samsung Galaxy Fold si můžete až do 13. prosince předobjednat na výše zmíněných brandstorech či přímo na webu českého Samsungu.

„Skládačky“ roku 2019 - kdo je vlastně vítězem?

Diskuze (12) Další článek: RECENZE: OnePlus 7T – všestranný rychlík, kterého nedáte z ruky

Témata článku: Samsung, Nákup a ceny, Skládací displej, Hybridy, Výzkum a vývoj, Skládací konstrukce, Samsung Galaxy Fold, Hradec Král, OC Olympia Samsung, Značková prodejna, Westfield Chodov, Futurum Hradec Králové, OC Nový Smíchov, Česká republika, OC Olympia, Prodejna, Palladium Samsung, Plzeň, Ostrava, Praha, Galaxy Buds, OC Nový Smíchov Samsung, Plzeň OC Olympia, BrnoUrčitě si přečtěte