Sony Ericsson přináší turné kapely Kryštof – Sony Ericsson Kryštof Rubikon Tour

Ostravská kapela Kryštof se spojila se značkou Sony Ericsson, která se stala generálním partnerem jejich prvního velkého turné - „Sony Ericsson Kryštof Rubikon Tour 2006“. Sony Ericsson tak pokračuje v podpoře hudebních akcí pod názvem ON AIR, které mají za cíl atraktivní a zábavnou formou komunikovat oblíbenou řadu produktů Sony Ericsson – Walkman mobily a představit Sony Ericsson jako značku, která si s hudbou dobře rozumí.
Sony Ericsson přináší turné kapely Kryštof – Sony Ericsson Kryštof Rubikon Tour

Turné „Sony Ericsson Kryštof Rubikon Tour“ proběhne v souvislosti s vydáním v pořadí již čtvrtého alba Kryštof – desky Rubikon, která vyšla 13. října  2006. Stejnojmenný první singl odstartoval kampaň k nové desce i k turné velkolepě. Pilotní singl Rubikon je momentálně jednou z  nejhranějších skladeb v českém éteru.

Skupina Kryštof, která působí na české hudební scéně již od roku 1994, má za sebou tři úspěšná alba - Magnetické pole (2001), V siločarách (2002) a Mikrokosmos (2004). Za zmínku také stojí fakt, že všechna tři alba získala platinové ocenění za prodej a také to, že během posledních čtyř let kapela obdržela 12 nominací na Anděla (APH), ze kterých vzešla tři prestižní ocenění  - Objev roku 2001 (APH), Skladba roku 2002 (APH) a Nejlepší pop album roku 2004 (APH).

Podzimní turné „Sony Ericsson Kryštof Rubikon Tour“ proběhne v jedenácti velkých městech naší republiky. Samotné turné začne 4.11. 2006 v Plzni v TJ Lokomotiva a vyvrcholí 9. 12. 2006 v pražské T-Mobile Aréně. Jako speciální host turné vystoupí slovenská kapela Peha a jako předkapela se představí začínající kapela Prowizorium.

Více informací o turné je k dispozici na www.sonyericssononair.cz

Přesné termíny a místa konání koncertů:

4.11. Plzeň - TJ Lokomotiva
10.11. Zlín -  Hala Novesta
11.11. Jihlava - SK Jihlava
16.11. Brno - Hala Vodová
18.11. Ostrava - ČEZ aréna
24.11. Liberec - Tip sport aréna
25.11. Pardubice - ČEZ aréna
1.12. Olomouc - KD Sidia
2.12. České Budějovice - KD Vltava
8.12. Litvínov - SK Koldům
9.12. Praha - T-mobile aréna

Váš názor Další článek: Mobilní internet přes CDMA už využívá více než 90 tisíc zákazníků

Témata článku: Tiskové zprávyUrčitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

** Střední třída bez zastaralých řešení ** Povedený design dává svou inspiraci hodně najevo ** Zajímavá alternativa, pokud vás Nokie neoslovují

Martin Herodek | 18

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 20

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 41